Pudełka z drewna pełne designu


Oferta jak z pudełeczka

Proponujemy wyjątkowe szkatuły i pudełka zaprojektowane, aby zachwycać oryginalną stylistyką, zjawiskowym wzornictwem oraz nowoczesną funkcjonalnością. Oferujemy modele klasyczne, awangardowe oraz w wersji Premium, w których można przechowywać cygara, biżuterię i ważne pamiątki. Wszystkie nasze szkatuły drewniane rewelacyjnie prezentują się w każdym wnętrzu, idealnie nadają się na prezent lub elegancki gadżet reklamowy.

Naturalne drewno

Wielowymiarowy EKO Design

Nasze pudełka wykonane są z polskiej sosny, brzozy, buku lub szlachetniejszych gatunków drewna. Dostępne są także produkty wykonane z wysokiej jakości sklejki. Produkujemy nieskończenie wiele modeli w różnych rozmiarach i o różnych kształtach dostosowanych do indywidualnych preferencji oraz przeznaczenia. Wnętrza naszych pudełek mogą być podzielone praktycznymi przegródkami lub wyściełane trwałym i przyjemnym w dotyku materiałem o oryginalnym kolorze.



Skrzynki z logotypem

Pomysł na gadżet reklamowy

Na życzenie personalizujemy naszepudełka nanosząc na nie logotypy, hasła reklamowe lub produkujemy w konkretnej szacie kolorystycznej. Drewniane szkatuły marki Timberart świetnie sprawdzają się jako elegancki gadżet promocyjny, który jest stylową alternatywą dla breloczków, kalendarzy, czy notesów.

Zapewniamy najwyższą jakość produkcji

Nasze szkatułki:

Wybierz pudełka z drewna TIMBERART



Zapraszamy do kontaktu


Zobacz również: