Timberart

Skrzynki na wino


Sztuka użytkowa projektowana naturą

Gdy zbliżają się wyjątkowe, uroczyste okazje często zastanawiamy się, jak efektownie i w niebanalny sposób opakować zakupiony dla jubilatów, solenizantów lub zapraszających nas gospodarzy prezent. W przypadku szampanów, koniaków, whisky oraz innych mocniejszych trunków oryginalnym pomysłem mogą okazać się drewniane skrzynki na wino. Oferowane w większości sklepów zwykłe kolorowe torebki nie wyglądają zbyt porywająco. Nie są w żaden sposób spersonalizowane, a ich jakość i trwałość pozostawiają wiele do życzenia.

Tymczasem oferowane przez nas skrzynki na wino to propozycja dla tych, którzy cenią unikalne i nietuzinkowe rozwiązania, a jednocześnie chcą zaskoczyć obdarowywanych. Ciekawe aranżacje zewnętrznego wyglądu opakowań, precyzyjnie dopracowane najdrobniejsze detale, staranne wykonanie, dekoracyjne wykończenie dowolnie wybranym nadrukiem lub grawerunkiem sprawiają, że nasze drewniane skrzynki na wino są wyjątkowym uzupełnieniem każdego prezentu. Dodatkowo naszym Klientom dajemy możliwość wybrania rozmiaru, kolorystyki opakowania oraz wspomnianego wcześniej napisu, logo lub innego projektu graficznego, który pojawi się na pudełku.

Szybko udzielimy Ci odpowiedz na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z wyceną. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Skrzynki na wino - drewniane skrzynki na wino

Zobacz pełną ofertę opakowań na wino » 
 

Pobierz nasz katalog "WOOD & WINE"