Skrzynka

Stylowe, skrzynki na wino, drewniane skrzynki na wino


Wino w szlachetnej oprawie

Zanim wino uzyska doskonałą głębię smaku, zachwycający kolor oraz unikalną harmonię aromatów dojrzewa w optymalnych warunkach określonymi przez samą naturę. Podobnie jest z polskimi drzewami, które rosną w tempie wyznaczonym przez mijające pory roku.

To co najlepsze zasługuje na szlachetną oprawę, dlatego proponujemy drewniane opakowania na wino o oryginalnym wzornictwie: klasycznym, nowoczesnym i awangardowym.

Oto szczegóły:

Opakowanie & reklama dobrego smaku

  • Opakowania na wino wraz z aromatyczną "zawartością" to bardzo dobry pomysł na prezent oraz doskonała propozycja dla producentów, dystrybutorów, sklepów winiarskich i wielobranżowych, którym zależy na stylowej promocji swojej oferty.
  • Drewniane skrzynki na wino to nie tylko stylowe opakowania, ale także idealne miejsca na hasło reklamowe lub logotyp, dlatego na życzenie wykonujemy pełną personalizację naszych produktów.

Nowoczesna produkcja z tradycją

  • Wszystkie nasze skrzynki - wykonane są z drewna lub ze sklejki z polskich drzew - wyróżniają się eleganckim wzornictwem oraz najwyższą jakością widoczną w każdym detalu.
  • Produkowane przez nas pudełka łączone są na "zakładkę" oraz na sztyfty.
  • Każda skrzynia jest starannie oszlifowana, bejcowana na dowolny kolor, lakierowana oraz uzupełniona wyściółką z wełny drzewnej.
  • Uchwyt wykonany jest z solidnego sizalowego sznurka w kolorze dostosowanym do designu konkretnego opakowania.
  • Na życzenie na skrzynce umieszczamy hasło reklamowe oraz biało czarny lub kolorowy logotyp.

Opakuj swoją ofertę w stylowy design TIMBERART

Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o szczegółową ofertę

Serdecznie zapraszamy do współpracyZobacz pełną ofertę opakowań na wino » 
 

Pobierz nasz katalog "WOOD & WINE"