Timberart

TimberArt: producent opakowań i wyrobów z drewna, galanteria, drewniane pudełka.


Sztuka użytkowa projektowana naturą

Naszym dyrektorem kreatywnym jest sama natura. Wykorzystujemy cały jej potencjał, aby tworzyć stylowe i funkcjonalne opakowania, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami.

Wybierz wyroby z drewna marki TIMBERART i sprawdź naszą kompleksową ofertę opakowaną w zjawiskowy ECO DIZAJN

Galanteria drewniana klasy biznes

Wizytówką TIMBERART jest wysoka jakość, atrakcyjne ceny, ekspresowa realizacja zamówień, terminowość oraz wyjątkowy design inspirowany ekologicznymi trendami sztuki użytkowej. Naszą międzynarodową ofertę dedykujemy zarówno Klientom Biznesowym, jak i indywidualnym. Gwarantujemy elastyczne warunki oraz najwyższe standardy współpracy biznesowej.

Unikalne opakowania drewniane

Standardowa oferta prezentowana na stronie internetowej to zaledwie namiastka naszych możliwości produkcyjnych. Spełnimy niemal każde Twoje życzenie zmieniając je w profesjonalny projekt sporządzony zgodnie z Twoimi sugestiami. Standardowa oferta prezentowana na stronie internetowej to zaledwie namiastka naszych możliwości produkcyjnych. Spełnimy niemal każde Twoje życzenie zmieniając je w profesjonalny projekt sporządzony zgodnie z Twoimi sugestiami.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje:

Skontaktuj się z nami już dziś

Szybko udzielimy Ci odpowiedz na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z wyceną. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Timberart realizuje projekt, na który przyznano mu wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Oś priorytetowa: III Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości

Numer i nazwa działania: 3.1 Poprawa rozwoju MŚP na Mazowszu

Numer i nazwa poddziałania: 3.1.2 Rozwój MŚ

Tytuł projektu: Opracowanie strategii rozwoju, stworzenia sieci sprzedaży firmy Timberart na rynki zagraniczne

 

Fundusze Europejskie