Timberart

Drewniane pudełka na wymiar


Produkujemy różnego typu galanterię drewnianą (w tym drewniane skrzynki na wymiar oraz drewniane pudełka na wymiar) zgodnie z indywidualnymi preferencjami i na zamówienie odbiorcy. Oferowane artykuły wykonujemy z niezwykłą precyzją, a każdy z nich przed dostarczeniem do Klienta przechodzi szczegółową kontrolę jakości.

Produkując drewniane pudełka na wymiar oraz drewniane skrzynki na wymiar, starannie dobieramy surowiec. Precyzyjnie wyselekcjonowany materiał trafia następnie do stolarni, gdzie powstają nasze produkty. Tutaj zapada decyzja o przeznaczeniu wybranego kawałka drewna na szkatułkę, kasetkę lub inny sprzęt. Następnie zgodnie z wybranymi przez zamawiającego wymiarami drewno jest cięte, a poszczególne elementy łączone ze sobą. W kolejnym etapie mocujemy okucia i zawiasy, aby później ręcznie wybarwić, ozdobić i polakierować artykuł.

Warto zaznaczyć, że do obróbki i wykończenia drewnianych pudełek na wymiar, drewnianych skrzynek na wymiar, jak i innych akcesoriów używamy najwyższej jakości bejc, lakierów oraz innych środków, gwarantujących niezmienną trwałość i doskonały wygląd na lata.

Szybko udzielimy Ci odpowiedz na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z wyceną. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


drewniana skrzynka na wymiar