Timberart

Drewniane gadżety i wyroby


Foliowe siatki z logo sieci handlowej, plastikowe breloczki z chwytliwym sloganem, nośne hasła na syntetycznych obudowach pamięci USB, nazwy producentów na długopisach z tworzywa sztucznego – takich drobiazgów dostajemy mnóstwo. Znajdujemy je w szufladach biurek, w torbach, szafkach, kieszeniach spodni i marynarek, doczepione do kluczy, na półkach, w samochodowych schowkach i innych rozmaitych miejscach. Używamy ich codziennie, nawet nie zwracając uwagi na pieczołowitość, z jaką reklamodawca próbuje zachwalić swoją usługę. Powierzone zadanie marketingowe spełniają marnie, bo są jednymi z wielu, innych, podobnych.

W końcu pęknięte, połamane lub zniszczone trafiają do kosza, a my zapominamy, że kiedykolwiek nam służyły. A one trwają, przez całe dekady zalegają na wysypiskach, zanieczyszczają środowisko przez setki lat. Nie korzystają z nich ani producenci, ani odbiorcy, cierpi - ekologia.

Jeśli chcecie Państwo wybrać inny sposób na to, by dotrzeć do klienta, wyróżnić się w tłumie pozostałych ofert, a jednocześnie nie pozostajecie obojętni na kwestie środowiska naturalnego, polecamy wam drewniane gadżety reklamowe. Wykonane z naturalnych surowców drobiazgi są trwałe, oryginalne i zwracają uwagę każdego, kto z nich korzysta. Dodatkowo prezentują Was jako świadomych reklamodawców, którzy starannie dobierają narzędzia marketingowe, dbają o zadowolenie klienta i szanują naturę.