Timberart

Drewniane akcesoria kuchenne i bloki na noże


Drewno to niewątpliwie jeden z najstarszych i najbardziej popularnych materiałów naturalnych wykorzystywanych przez człowieka. Przez setki lat służyło jako nośnik energii, ale też materiał budowlany do konstruowania domów, wozów, sań, łodzi czy okrętów. Wykonywano z niego meble i przedmioty codziennego użytku: narzędzia, sprzęty domowe, naczynia, akcesoria, galanterię drewnianą.

Współcześnie często stosuje się inne, zaawansowane technologicznie materiały, jednak drewno wciąż pozostaje ważnym surowcem konstrukcyjnym i wykończeniowym. W wielu rejonach świata nadal ceni się właściwości tego materiału pozyskiwanego do budowy domów (m. in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Norwegii, Szwecji). U nas też coraz częściej widujemy konstrukcje wzniesione z tego naturalnego surowca.

Lekkie, wytrzymałe i doskonałe do obróbki drewno wykorzystuje się również do produkcji rozmaitych akcesoriów, które charakteryzują się niebanalnym wyglądem i walorami dekoracyjnymi. Galanteria drewniana to doskonała alternatywa dla wszechobecnego plastiku i innych tworzyw sztucznych. Polecane przez nas przybory kuchenne, podstawki, tace, szkatuły, pudełka, skrzynki, ramki, a także przybory szkolne i zabawki odznaczają się oryginalnym wzornictwem. Oferowana galanteria drewniana to ekologiczny design w Twoim domu.

Szybko udzielimy Ci odpowiedz na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z wyceną. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Drewniane akcesoria kuchenne i bloki na noże

Akcesoria kuchenne oraz bloki na noże wykonane przez TimberArt

Foliowe siatki z logo sieci handlowej, plastikowe breloczki z chwytliwym sloganem, nośne hasła na syntetycznych obudowach pamięci USB, nazwy producentów na długopisach z tworzywa sztucznego – takich drobiazgów dostajemy mnóstwo. Znajdujemy je w szufladach biurek, w torbach, szafkach, kieszeniach spodni i marynarek, doczepione do kluczy, na półkach, w samochodowych schowkach i innych rozmaitych miejscach. Używamy ich codziennie, nawet nie zwracając uwagi na pieczołowitość, z jaką reklamodawca próbuje zachwalić swoją usługę. Powierzone zadanie marketingowe spełniają marnie, bo są jednymi z wielu, innych, podobnych.

W końcu pęknięte, połamane lub zniszczone trafiają do kosza, a my zapominamy, że kiedykolwiek nam służyły. A one trwają, przez całe dekady zalegają na wysypiskach, zanieczyszczają środowisko przez setki lat. Nie korzystają z nich ani producenci, ani odbiorcy, cierpi - ekologia.

Jeśli chcecie Państwo wybrać inny sposób na to, by dotrzeć do klienta, wyróżnić się w tłumie pozostałych ofert, a jednocześnie nie pozostajecie obojętni na kwestie środowiska naturalnego, polecamy wam drewniane wyroby i gadżety reklamowe. Wykonane z naturalnych surowców drobiazgi są trwałe, oryginalne i zwracają uwagę każdego, kto z nich korzysta. Dodatkowo prezentują Was jako świadomych reklamodawców, którzy starannie dobierają narzędzia marketingowe, dbają o zadowolenie klienta i szanują naturę.